Bohumíra Hrušková - Vacková - Vysoké nebe

Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno vpravo dole B. V. Hrušková. Rámováno.

Stav: Malba místy poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

67587. Vysoké nebe
Dražba ukončena:17.10.2021 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (17.10.2021 16:38:15) 1533
500 Kč 17.10.2021 0:30:04 1171