Bohumíra Hrušková - Vacková

66375. Vysoké nebe

popis: Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno vpravo dole B. V. Hrušková. Rámováno.

Pozn.: Malba místy poškozena. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen