Bohumíra Hrušková - Vacková

61601. Matka s dítětem a beránky

popis: Olej na překližce, 25x18 cm. Signováno vpravo dole B. Hrušková - Vacková. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

dražba ukončena: 27.06.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč