Bohumíra Hrušková - Vacková - Matka s dítětem a beránky

Olej na překližce, 25x18 cm. Signováno vpravo dole B. Hrušková - Vacková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

61601. Matka s dítětem a beránky
Dražba ukončena:27.06.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč