Bohumíra Hrušková - Vacková - Letní odpoledne

Kombinovaná technika, 17x25 cm. Signováno vpravo dole B.V. Hrušková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

33651. Letní odpoledne
Dražba ukončena:26.06.2019 18:13:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.06.2019 18:08:51 5182