Bohumíra Hrušková - Vacková - Cyrano

Olej na plátně, 100x68 cm. Signováno vpravo dole B. Vacková 1922, Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1904-1969

86253. Cyrano
Dražba ukončena:30.11.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.11.2022 20:01:04 11213
1 000 Kč 04.11.2022 17:33:15 8114