Olej na plátně, 54x58 cm, signováno vlevo dole B. V. Hrušková, rám.
1904, Chvojnov u Pelhřimova
Učila se soukromě u Ferdinanda Engelmüllera. Poté studia na AVU (prof. Krattner a Nowak). Malířka krajin, podobizen a květin.
Pozn.: Rám přetřený a mírně poškozený.