Bohumír Matal - Představení

Kresba, 27x38 cm. Signováno vpravo dole Matal 58. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
104119. Představení
Dražba ukončena:26.10.2023 20:52:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč