Bohumír Matal - Pohled na Petrov

Litografie, 47x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou Matal 49. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i list mírně poškozeny.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

55244. Pohled na Petrov
Dražba ukončena:13.01.2021 21:43:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč