Bohumír Matal - Kachle III.

Nejdelší strana: 104 cm

Pálená hlína, 82x68 cm. Signováno vpravo dole Matal 75. Rámováno.

Stav: Poškozeno. Konzultováno a posouzeno PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem nevhodné pro přepravu
84077. Kachle III.
Dražba ukončena:29.09.2022 22:01:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč