Bohumír Matal - Kachle II.

Nejdelší strana: 115 cm

Pálená hlína, 94x80 cm. Signováno vlevo dole Matal 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem nevhodné pro přepravu
84076. Kachle II.
Dražba ukončena:29.09.2022 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč