Bohumír Matal - Kachle I

Nejdelší strana: 104 cm

Pálená hlína, 59x83 cm. Signováno vlevo dole Matal 75. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem nevhodné pro přepravu
84964. Kachle I
Dražba ukončena:26.10.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč