Bohumír Matal - Kachle

Pálená hlína, 160x105 cm. Signováno vlevo dole Matal. Rámováno.

Stav: Mírně poškozeno. Konzultováno a posouzeno PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo nevhodné pro přepravu velký formát
117520. Kachle
Dražba ukončena:27.06.2024 21:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč