Bohumír Matal - Kachle

Pálená hlína, 82x68 cm. Signováno vpravo dole Matal 75. Rámováno. Stav: Poškozeno. Konzultováno a posouzeno PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93336. Kachle
Dražba ukončena:27.04.2023 23:20:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč