Bohumír Matal - Hlavy

Detail položky

Detail položky

Serigrafie, 42x47 cm. Signováno tužkou vpravo dole Matal 47. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 52 cm

 

o autorovi: 1922 - 1988
Narodil se v Brně. Studoval Školu uměleckých řemesel v Brně u prof. E. Hrbka. Byl jedním z nejvýznamějších představitelů brněnské poválečné malby, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SVU Aleš v Brně, Bloku výtvarných umělců země moravskoslezské, SČSVU a tvůrčí skupiny Brno 57, s nimiž vystavoval. Jeho práce jsou zastoupeny ve většině významých českých galerií.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

vydraženo
124396. Hlavy
Dražba ukončena:06.10.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 600 Kč 06.10.2024 17:28:42 1336
2 500 Kč 06.10.2024 9:55:00 831
2 400 Kč 05.10.2024 23:26:10 9074
2 300 Kč 05.10.2024 21:53:12 1336
2 200 Kč limit (05.10.2024 21:53:05) 2981
2 200 Kč 05.10.2024 21:53:06 1336
2 100 Kč limit (05.10.2024 19:42:43) 2981
2 000 Kč limit (05.10.2024 19:42:42) 831
1 600 Kč limit (05.10.2024 19:10:01) 831
1 500 Kč 05.10.2024 16:40:24 2739
1 400 Kč 02.10.2024 16:04:18 5294
1 300 Kč 01.10.2024 11:24:57 1336
1 200 Kč 01.10.2024 11:16:21 5294
1 100 Kč 01.10.2024 1:38:10 15118
1 000 Kč 29.09.2024 16:13:24 1610