Bohumír Jaroněk - U chalupy

Olej na kartonu, 36x36 cm. Signováno vlevo dole B. Jaroněk. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

posouzeno znalcem
152367. U chalupy
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:16:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč