Bohumír Jaroněk - Horská chalupa

Dřevoryt, 40x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

59531. Horská chalupa
Dražba ukončena:13.05.2021 19:54:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč