Bohumír Jaroněk - Chaloupka

Dřevoryt, 40x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: List poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

58017. Chaloupka
Dražba ukončena:14.04.2021 19:24:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč