Bohumír Dvorský - Žně pod Svatým Kopečkem

Akvarel, 70x100 cm, signováno vpravo dole Dvorský, rám, zaskleno.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

10797. Žně pod Svatým Kopečkem
Dražba ukončena:01.06.2017 20:26:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč