Bohumír Dvorský - Žně

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole B. Dvorský. Rám, sklo.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

55524. Žně
Dražba ukončena:28.01.2021 21:53:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč