Bohumír Dvorský - U rybníka

Olej na plátně, 67x95 cm. Signováno vlevo dole Boh. Dvorský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba v minulosti restaurována. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

31193. U rybníka
Dražba ukončena:25.04.2019 19:30:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč