Pastel, 22x38 cm. Signováno vpravo dole Boh. Dvorský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

17565. Tam pod horama...
Dražba ukončena:29.03.2018 21:00:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč