Bohumír Dvorský - Kvetoucí stromy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x34 cm. Signováno vpravo dole Boh. Dvorský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

58720. Kvetoucí stromy
Dražba ukončena:29.04.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč