Bohumír Dvorský - Krajina

Olej na kartonu, 20x32 cm, signováno vpravo dole Boh. Dvorský, rám.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

19917. Krajina
Dražba ukončena:26.04.2018 20:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč