Bohumír Dvorský

17641. Krajina

popis: Kresba, 21x24 cm. Signováno vpravo dole Dvorský. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1976
Narodil se v Paskově na Moravě. Žák AVU (prof. O. Nejedlý). Maloval krajiny a květinová zátiší. Motivy často čerpal z oblasti Beskyd a Hané. Známé jsou i jeho kresby barokní architektury a procesí na Sv. Kopečku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

dražba ukončena: 29.03.2018 22:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.03.2018 19:15:09 2245