Bohumír Dvorský - Dům v zahradě

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Boh. Dvorský 36. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

63693. Dům v zahradě
Dražba ukončena:26.08.2021 21:35:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:34 000 Kč