Bohumír Dvorský - Barevná krajina

Kresba, 15x22 cm. Signováno vlevo dole B. Dvorský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1902 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč

68017. Barevná krajina
Dražba ukončena:10.11.2021 21:08:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč