Bohumír Dvorský - Vysoké nebe

Kresba, 48x68 cm, signováno vlevo dole Boh. Dvorský, rám, zaskleno.

1902, Paskov na Moravě

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta místy znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

6557. Vysoké nebe
Dražba ukončena:01.12.2016 18:52:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč