Kresba, 48x68 cm, signováno vlevo dole Boh. Dvorský, rám, zaskleno.
1902, Paskov na Moravě
Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta místy znečištěna. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..