Bohumír Dvorský - Ve žních

Olej na hobře, 24x50 cm, signováno vpravo dole B. L. Dvorský, rám.

1902, Paskov na Moravě

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3781. Ve žních
Dražba ukončena:28.01.2016 20:04:15
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 500 Kč