Bohumír Dvorský - Svatý Kopeček

Akvarel, 37x46 cm, signováno vpravo dole Dvorský, rám, zaskleno.

1902, Paskov na Moravě

6715. Svatý Kopeček
Dražba ukončena:01.12.2016 21:33:25
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč