Kombinovaná technika, 44x18 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 94. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1958
Absolvoval SUPŠ pro zpracování kovů a drahých kamenů v Turnově pod vedením sochařky Aleny Zetové. Zabývá se kaligrafií, asambláží, plastikou, bodypaintingem, experimentální malbou, ilustrací, šperkem, v poslední době i vitráží.