Bohumír Bob Hochman - Konvolut 4 kombinovaných prací

Kombinované techniky, od 22x17 cm do 43x30 cm. Signovány. Datovány roky 2001 a 2002. Volné listy.

o autorovi: 1958
Absolvoval SUPŠ pro zpracování kovů a drahých kamenů v Turnově pod vedením sochařky Aleny Zetové. Zabývá se kaligrafií, asambláží, plastikou, bodypaintingem, experimentální malbou, ilustrací, šperkem, v poslední době i vitráží.

126224. Konvolut 4 kombinovaných prací
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč