Kombinovaná technika, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Bohumil Vrzal 73. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 40 cm
o autorovi: 1940 – 2004
Malíř, grafik, textilní výtvarník.
Výtvarný obor studoval soukromě u malíře K. Černého v Praze a u profesorů B. Laciny a B. Vořecha v Brně. Zúčastnil se mezinárodních studijních stáží (Německo, Kuba, USA). Věnoval se výstavnictví, užité grafice, malbě a textilní tvorbě (tapisérie). V malbě tvořil v abstraktním stylu, později přešel k realistickému ztvárnění skutečnosti. Byl členem různých uměleckých sdružení doma i v zahraničí, jeho dílo je součástí sbírek MG v Brně a mnoha zahraničních uměleckých institucí.