Olej na papíře fixovaný na kartonu. 45x62 cm. Signováno vpravo dole B. Voříšek 61. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1924, Košice - 1968
Autodidakt. Věnoval se krajinomalbě. Inspiraci čerpal především v oblasti Českomoravské vysočiny a Orlických hor.