Olej na kartonu, 22x31 cm, signováno vlevo dole B. Voříšek 57, rám, zaskleno.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1924, Košice - 1968
Autodidakt. Věnoval se krajinomalbě. Inspiraci čerpal především v oblasti Českomoravské vysočiny a Orlických hor.