Bohumil Vašák - Hříbata

Olej na plátně, 37x47 cm. Signováno vpravo nahoře B. Vašák 82. Rámováno.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1931 – 1992
Grafik, ilustrátor. Studoval na Státní průmyslové škole grafické v Praze a na AVU v Praze u V. Pukla. Věnoval se knižní i časopisecké ilustraci, grafice, kresbě a malbě. Spolupracoval s nakladatelstvím Mladá Fronta, byl výtvarným redaktorem nakladatelství Olympia, spolupracoval s časopisy Československý sport a Stadion. Jeho práce jsou zastoupeny v MG Brno, PNP v Praze a jinde.

90588. Hříbata
Dražba ukončena:26.02.2023 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.02.2023 23:58:28 1548