Bohumil Ullrych - U vody

Olej na kartonu, 44x78 cm. Monogramováno vlevo dole BU, signováno vpravo dole B. Ullrych 1931. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

22824. U vody
Dražba ukončena:27.09.2018 22:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč