Bohumil Ullrych - Soubor 4 prací

Akvarel a barevné křídy, Rozměry od 19x13 cm do 28x13 cm. 3x signovány B. Ullrych. 1x Rám, sklo. 3x volné listy.

Pozn.: Jedna pasparta poškozena.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

22136. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:20.09.2018 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 19:24:07 1101
500 Kč 20.08.2018 14:00:42 831