Bohumil Ullrych - Rozhovor

Olej na kartonu, 25x21 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych 1941, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

17355. Rozhovor
Dražba ukončena:28.03.2018 22:02:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč