Bohumil Ullrych

308518. Pradleny

popis: Kombinovaná technika, 15x23 cm. Signováno vlevo dole B. Ullrych 1940. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

dražba ukončena: 01.05.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 22.04.2021 21:36:27 1855