Bohumil Ullrych - Po koupání

Kombinovaná technika, 21x29 cm. Signováno vpravo dole B. Ullrych. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír v rohu mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

78660. Po koupání
Dražba ukončena:05.06.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč