Bohumil Ullrych - Po koupání

Olej na papíře. 40x50 cm. nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

300516. Po koupání
Dražba ukončena:03.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 31.08.2019 22:41:36 5562