Bohumil Ullrych - Maškary

Kombinovaná technika, 45x60 cm. Signováno vpravo dole B. Ullrych 29. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

32336. Maškary
Dražba ukončena:29.05.2019 19:38:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 400 Kč