Bohumil Ullrych - Koupání

Kresba, 14x33 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

17170. Koupání
Dražba ukončena:28.03.2018 18:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč