Bohumil Ullrych - Dívka s šátkem

Olej na kartonu, 28x20 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

35401. Dívka s šátkem
Dražba ukončena:26.09.2019 21:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč