Bohumil Ullrych - Akt v krajině

Tempera, 22x31 cm. Signováno vlevo dole B. Ullrych. Rám, plexisklo.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

308490. Akt v krajině
Dražba ukončena:27.04.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč