Bohumil Ullrych - Akt na vyhlídce

Olej na kartonu, 22x30 cm. Signováno vlevo dole B. Ullrych. Nerámováno.

o autorovi: 1893 - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

84736. Akt na vyhlídce
Dražba ukončena:02.10.2022 20:19:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč