1. U vody - Akvarel, 20,5x28,5 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych 36, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
2. Pradleny - Olej na kartonu, 22x13 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Obrazy pochází z pozůstalosti Bohumila Ullrycha.