Bohumil Ullrych - Soubor 2 prací

1. U vody - Akvarel, 20,5x28,5 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych 36, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. Pradleny - Olej na kartonu, 22x13 cm, signováno vlevo dole B. Ullrych, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Obrazy pochází z pozůstalosti Bohumila Ullrycha.

6328. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.11.2016 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč