Bohumil Štěpán? - Rudoch a slečna

Detail položky

Detail položky

Koláž, 35x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 49 cm

 

o autorovi: 1913 – 1985
Malíř, grafik, karikaturista. Studoval na soukromé grafické škole prof. Rottera v Praze a na Ukrajinské akademii výtvarných umění u prof. I. Kulce, dále soukromě u malíře Stavinohy. Zabýval se užitou grafikou, kresbou a koláží, fotomontáží, figurální malbou, plakátovou tvorbou. Pracoval jako výtvarník pro nakladatelství Melantrich. Od r. 1969 žil v Mnichově, kde se věnoval především ilustraci. Účastňoval se výstav karikaturistů a fotografů.

vydraženo
98070. Rudoch a slečna
Dražba ukončena:02.07.2023 21:11:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 02.07.2023 21:08:20 51
900 Kč 02.07.2023 20:57:07 2846
800 Kč 02.07.2023 20:46:40 10207
700 Kč 24.06.2023 8:14:19 4656
600 Kč 23.06.2023 13:26:24 51
500 Kč 22.06.2023 19:32:19 10207