Olej na kartonu, 29x25 cm. Signováno vpravo nahoře B. S. Urban. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1903 - 1997
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.