Bohumil Puchýř - Podzim na horních Blatinách

Olej na kartonu, 24x36 cm. Signováno vpravo dole Boh. Puchýř. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1914 - 1985

Bohumil Puchýř
77842. Podzim na horních Blatinách
Dražba ukončena:15.05.2022 20:16:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč